BAŞKANLARIM PLATFORMU NEDİR?

Başkanlarım, UNİ GROUP grup şirketleri ile uzun bir Ar-Ge çalışması sonrasında "Türkiye ve Avrupa'nın Başkanları" sloganı ile 2021 yılı ilk yarısında Türkiye'nin ilk ve tek "Başkan Tanıtım Platformu" olarak Başkanların beğenisine sunulmuş, gelen talep, beğeniler ve olumlu eleştiriler üzerine vizyon çalışmalarının başarısı olarak Platforma 2021 yılı sonlarında KKTC'nin eklenmesi ile Türkiye, KKTC ve Avrupa'da faaliyet gösteren Kurum/Kuruluş Başkanlarına Başkan Tanıtım Hizmeti sağlamaya başlamıştır, 2022 yılı başlarında ise sisteme bir çok Kurum ve Kategori eklenerek Platform geliştirmelerine devam etmektedir.

Başkanlarım, birçok kurum kategorisinde Başkan Tanıtım hizmeti sağlamaktadır. Mahalli idarelerin en büyük birimi olan Büyükşehir Belediye Başkanlarından en küçük birimi olan Muhtarlara, Sivil Toplum Kuruluşları Yönetimlerinden Futbol Kulübü Başkanlarına birçok kurum kategorisine yer verilen "Başkanlarım - Başkan Tanıtım Platformu" Başkanlarımızın kendileri ve çalışmalarını en verimli şekilde sunmalarına olanak vermeyi hedeflemiştir.

"Başkanlarım - Başkan Tanıtım Platformu" Platform Geliştirme ekibi, açık vizyonuyla başkanlardan ve ziyaretçilerden gelen talepleri en iyi şekilde değerlendirerek platformun gelişmesi için sürekli çalışmaktadır. Platform ile ilgili bir talebiniz var ise Bize Ulaşın sayfamızdan bizlere ulaşabilir veya [email protected] e-posta adresinden bizlere yazabilirsiniz veya merak ettiğiniz tüm konuları bize iletebilirsiniz.