ALİ YAKUP TURANOĞLU

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM VE HAYVANSEVERLER DERNEĞİ Dernek Başkanı
Dernek

Hakkında

Ali yakup turanoğLu

İletişim

Telefon:
05323086969
E-Posta:
[email protected]
Paylaş:

Video Galerisi

İHTİYAÇ SAHİPL. YARDIM VE HAYVAN SEVERLER DERNEĞİ olarak, sokak canlılarını beslemeye devam ediyoruz


Gönderiler

01.12.2023

Basında Biz

Haber Bağlantı: https://vatandasinsesi.com.tr/hayvan/ihtiyac-sahiplerine-yardim-ve-hayvan-severler-dernegi-sultanbeyli-de-2023-yilinda-kuruldu-245

İhtiyaç Sahiplerine Yardım ve Hayvan Severler Derneği, Sultanbeyli'de 2023 yılında kuruldu. Dernek, ağırlıklı olarak sokaklarda ve ormanlarda bulunan canlıları besleme amacını gütmektedir.

6 aydır düzenli olarak sokak canlarını besleyen dernek, bu faaliyetleri dernek adına sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmaktadır.

Dernek adına kullanılan sosyal medya hesapları şunlardır:

https://www.tiktok.com/@yardm.ve.hayvan.s

https://www.instagram.com/yardimvehayv.sev.der/

https://twitter.com/YardHayvan

https://www.youtube.com/@yardimvehayvanseverlerdernegi

https://www.facebook.com/ihtiyacsahipleriyardimlasmavehayvanseverlerdernegi

Sultanbeyli Gelecek Partisi, sokak canlarına yönelik yaş ve kuru mama desteği sağlamak amacıyla örnek olabilecek büyük bir adım attı. Bu örnek çalışmayı başlatanın Gelecek Partisi olduğunu ifade etmek isteriz. Yönetim Kurulu Başkanı Erol DEMİR ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz.

Gelecek Partisi'nin başlattığı destek, dernek içinde yeni fikirlerin doğmasına vesile oldu.

Sultanbeyli'de bulunan esnaflar ile gerçekleştirdiğimiz görüşmelerde, sokak canlarına mama desteği verebileceklerini belirttiler. Mama desteği sağlayan esnafların işyeri camlarında tanıtım stikerleri bulunacaktır.

Sultanbeyli halkı içinde sokak canlılarını sevenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Sokak canlarına mama desteği konusundaki duyarlılıklarından dolayı, Gelecek Partisi Sultanbeyli İlçe Teşkilatı'na, esnaflarımıza ve halkımıza teşekkür ediyoruz.